• Головна
 • Послуги
 • Міграційне право
 • посвідка на тимчасове проживання
 • посвідка на тимчасове проживання

   

  Посвідка на тимчасове проживання

  Посвідка на тимчасове проживання (дозвіл на проживання в Україні) необхідна всім іноземним громадянам, які збираються перебувати на території України досить тривалий період часу. Вона видається органами Державної міграційної служби і протягом дії цього документу особа вважається такою, що перебуває в нашій державі на законних підставах, а це дає змогу перетинати державний кордон України без наявності візи.

   

  Іноземні громадяни мають право отримати посвідку на тимчасове проживання в Україні за наступних умов:

   

  Процедура видачі посвідки на тимчасове проживання має деяку специфіку:

   

  Важливо! Іноземець або особа без громадянства, які отримали посвідку вперше чи мають посвідку, зобов’язані зареєструвати своє місце проживання протягом 30 календарних днів.

  Тимчасова посвідка на проживання в Україні має строк дії. Надалі у разі закінчення строки дії посвідки її можна обміняти. Для цього іноземний громадянин має звернутися до відповідного органу з відповідним пакетом документів, але не пізніше, ніж за 15 робочих днів до закінчення терміну дії посвідки.

   

  Що робити, якщо посвідка на тимчасове проживання потрібна, а часу на її оформлення чи продовження не вистачає? Оптимальний варіант ― скористатися послугою «Отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні» від експертів-правників Адвокатського об’єднання «ГАЛЛЕКС»!

  Звертайтесь, ми подбаємо про все ― зберемо необхідні документи, подамо їх на розгляд уповноважених органів, та загалом проконтролюємо увесь процес оформлення від початку до завершення.

  Услуги Міграційне право посвідка на тимчасове проживання

  Атрибуты группы инфоэлементов