• Головна
 • Послуги
 • Міграційне право
 • посвідка на тимчасове проживання
  • Посвідка на тимчасове проживання 


   ✓ повний юридичний супровід

     до 15-ти робочих днів

     вартість від 6500 грн.

  Про оформлення посвідки на тимчасове проживання

  Посвідка на тимчасове проживання (дозвіл на проживання в Україні) необхідна іноземним громадянам, які збираються перебувати на території України тривалий період часу.  Вона видається органами Державної міграційної служби і протягом дії цього документу особа вважається такою, що перебуває в нашій державі на законних підставах, а це дає змогу перетинати державний кордон України без наявності візи.

   


  Іноземці мають право отримати посвідку  за наступних умов:

    наміру возз’єднатися із сім'єю, один із членів якої є громадянином України або є особою, визначеною Законом України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»;

    якщо вони збираються навчатися чи працювати в Україні;

   ✓ є учасниками зареєстрованих проектів міжнародної технічної допомоги;

    запрошені представниками релігійних організацій для проповідування, віровчення чи проведення канонічних обрядів;

    приймають участь в діяльності неурядових організацій, зареєстрованих в Україні;

    планують працювати у представництвах іноземних суб’єктів господарювання в Україні;

   ✓ провадження культурної, освітньої чи наукової діяльності;

    є представниками чи кореспондентами іноземних ЗМІ;

   ✓ є засновниками (учасниками) або бенефіціарами юридичної особи і розмір частки яких становить не менше 100 тис. євро;

    якщо вони звільнені з пунктів тимчасового перебування іноземців, які незаконно перебувають в Україні, на підставі рішення суду чи яких не було примусово видворено;

    якщо вони надавали допомогу ЗСУ щодо захисту від збройної агресії РФ у Донецькій і Луганській областях.

   


  Процедура видачі посвідки на тимчасове проживання :

    - Даний дозвіл на проживання в Україні можуть отримати лише іноземні громадяни чи особи без громадянства віком від 16 років. При цьому, до 16 років посвідку можна отримати лише якщо такі особи прибули самостійно з метою навчання або ж якщо такі особи прибули з метою возз’єднання сім’ї.

    - Перелік документів залежить від кожного окремого випадку та підстави для отримання посвідки.

    - Термін розгляду документів триває 15 робочих днів.

    - Подача документів, а також отримання готової посвідки на тимчасове проживання в Україні відбувається з обов’язковою присутністю іноземця, тому в момент подачі документів та готовності посвідки він/вона мають обов'язково перебувати на території України.

   

  Важливо! Іноземець або особа без громадянства, які отримали посвідку, зобов’язані зареєструвати своє місце проживання протягом 30 календарних днів.

  Тимчасова посвідка на проживання в Україні має строк дії. Надалі у разі закінчення строки дії посвідки її можна обміняти. Для цього іноземний громадянин має звернутися до відповідного органу з відповідним пакетом документів, але не пізніше, ніж за 15 робочих днів до закінчення терміну дії посвідки.


   

  Що робити, якщо посвідка на тимчасове проживання потрібна, а часу на її оформлення чи продовження не вистачає? Оптимальний варіант ― скористатися послугою «Отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні» від експертів-правників Адвокатського об’єднання «ГАЛЛЕКС»!

  Звертайтесь, ми подбаємо про все ― зберемо необхідні документи, забезпечемо супровід при їх подачі на розгляд уповноважених органів, та загалом проконтролюємо увесь процес оформлення від початку до завершення.

  Послуги Міграційне право посвідка на тимчасове проживання