• Головна
 • Послуги
 • Міграційне право
 • посвідка на постійне проживання
 • посвідка на постійне проживання

   

  У випадку, якщо Ви іноземець та  вирішили пов’язати свою майбутнє життя з Україною, в такому разі документом, який підтверджуватиме Ваше право перебувати в Україні на постійній основі,  є посвідка на постійне проживання.

  Отриманню цього документа передує досить складна та довготривала процедура, результатом якої є надання іноземцю дозволу на імміграцію.

    

  Які переваги отримує особа, яка іммігрувала в Україну?

   

  -   іммігранти за своїми правами прирівнюються до громадян України, за винятком права обирати та бути обраним до органів державної влади;

  -   право працювати в Україні без отримання дозволу на працевлаштування;

  - наявність посвідки на постійне проживання дає можливість в подальшому отримати громадянство.

   

  Отже, для того, щоб отримати посвідку на постійне проживання в Україні, необхідно в першу чергу отримати дозвіл на імміграцію, який видається за наявності певних правових підстав.

   

   Найпоширенішими з них є:

   - наявність родинних зв’язків в Україні;

  - перебування у шлюбі з громадянином/кою України;

  - випадки, коли особа в минулому мала громадянство України;

  - здійснення інвестиції в економіку України у розмірі, що є еквівалентним 100 000 дол.США;

  - імміграція осіб, які становлять особливий інтерес для України (діячі науки, культури, висококваліфіковані спеціалісти)

   

  Для отримання дозволу на імміграцію, особа повинна звернутися з відповідним пакетом документів до органів державної міграційної служби або у випадку перебування за кордоном, - до дипломатичних представництв або консульських установ України.

   

  Перелік документів різниться в залежності від кожної конкретної ситуації та підстави звернення за дозволом.

   

  При позитивному вирішенні питання щодо отримання дозволу на імміграцію, наступним кроком є оформлення посвідки на постійне проживання в Україні, яка видається органами ДМС протягом семи днів з дня отримання всіх необхідних документів.

   Якщо Ви є іноземцем  та бажаєте іммігрувати в Україну, варто знати, що звернення до кваліфікованих фахівців, які швидко та якісно підготують необхідну документацію – є запорукою прискорення процедури, яка згідно чинного законодавства триває до 1 року. У разі подачі неповного пакету документів, або невірного їх оформлення, Ви ризикуєте втратити час, а також неотримати бажаного результату. 

   Отже, якщо Вам необхідна якісна та кваліфікована допомога спеціалістів, -звертайтесь, ми надамо Вам повну юридичну підтримку та допоможемо без зайвих проблем та клопотів іммігрувати в Україну.

   

   

  Услуги Міграційне право посвідка на постійне проживання

  Атрибуты группы инфоэлементов