• Головна
 • Послуги
 • Міграційне право
 • шлюб з іноземцем
 • шлюб з іноземцем

  На даний час в Україні  працюють, навчаються, займаються бізнесом багато іноземців. В процесі повсякденного життя такі особи не рідко знайомляться з  громадянами України та в подальшому приймають рішення створити з ними сім’ю. Виникає питання, як це реалізувати на практиці?

   

  Про процедуру укладення шлюбу

  Іноземці на рівні з українцями мають право на укладення шлюбу. Проте, процедура одруження з громадянами інших держав має певні особливості та нюанси.

  Згідно законодавства, особи, які бажають вступити у шлюб, повинні відповідати наступним умовам:

  - досягти 18 років на день реєстрації шлюбу;

  - не перебувати в іншому зареєстрованому шлюбі;

  - не мати перешкод для укладення шлюбу (не бути між собою близькими родичами).

   

  Необхідні документи

  Особи, які виявили бажання одружитися, повинні звернутися із спільною заявою до органу ДРАЦС. Одночасно із заявою наречені повинні пред’явити паспортні документи, що посвідчують особу.

  Іноземець у такому разі надає паспорт та його переклад, завірений належним чином, а також посвідку на тимчасове чи постійне проживання (за наявності).

  Основною відмінністю в укладенні шлюбу з громадянами інших держав  є необхідність перевірки законності перебування іноземця в Україні, оскільки укласти шлюб з громадянином України може лише той іноземець, який легально перебуває на території нашої держави. Така перевірка здійснюється органами Державної міграційної служби на запит органів ДРАЦСу.

  Додатково з’ясовується чи іноземець на час звернення із заявою про укладення шлюбу не перебуває в іншому зареєстрованому шлюбі. У випадку, якщо іноземний громадянин у минулому був одружений, він повинен подати докази, які свідчать про припинення шлюбу. Такі документи повинні бути легалізовані належним чином.

   

  Строки

  Після отримання від органів ДМС підтвердження щодо законності  перебування іноземця в Україні, орган ДРАЦС призначає дату реєстрації  шлюбу, як правило, після спливу 1 місяця з моменту подачі заяви. У разі наявності поважних причин, що підтверджені документально, шлюб з дозволу керівника органів ДРАЦС може бути зареєстровано швидше.

  Доволі часто строк перебування іноземців в Україні є обмеженим, тому так важливо провести реєстрацію шлюбу у стислі терміни. В такому разі є зміст скористатися послугою «ШЛЮБ ЗА ДОБУ», яка дозволяє значно пришвидшити процедуру.

  Звернувшись за допомогою до наших спеціалістів, Ви отримаєте повну юридичну підтримку у питанні оформлення шлюбу з іноземцем, а також оперативно та без зайвих клопотів створите сім’ю.

  Услуги Міграційне право шлюб з іноземцем

  Атрибуты группы инфоэлементов