• Головна
 • Послуги
 • Договірне право
 • розробка договорів
 • розробка договорів

  Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

  Підготовка договору, який захистить інтереси Вашої компанії – одне із найважливіших завдань в процесі діяльності, оскільки наперед неможливо передбачити якими виявляться Ваші контрагенти, чи будуть вони сумлінно дотримуватися погоджених домовленостей, або ж навпаки їх порушуватимуть.

  Розробка договорів, розрахованих на кожну окрему конкретну ситуацію і складених відповідно до потреб та побажань клієнта, є запорукою успішного виконання та завершення угоди. Це дозволяє мінімізувати можливі ризики, які можуть бути наслідком недбалого оформлення договору, спрогнозувати майбутні дії  сторін. Забезпечення юридичного захисту та взаємного контролю – важливий фактор безпечної взаємодії у будь-якій сфері бізнесу.

  За таких умов кожна компанія повинна заздалегідь подбати  про розробку якісних договорів, які зможуть захистити інтереси бізнесу від недобросовісних контрагентів, а також сприяти чіткій та прозорій взаємодії сторін.

   

  Чому не варто використовувати «шаблонні» договори

  - Ми не рекомендуємо використовувати так звані «шаблонні» договори, які з легкістю можна знайти та завантажити в мережі Інтернет, оскільки будь-який договір зачіпає різні майнові інтереси і вимагає індивідуального підходу та аналізу.

  - Такі договори містять стандартні норми, які не враховують інтереси клієнта, специфіку угоди, а також взаємовідносини між сторонами.

  - Шаблонний договір може бути розроблений на користь контрагента, що у подальшому не дасть можливості в повній мірі захистити Ваші інтереси.

  - Такі договори можуть бути складені відповідно до норм законодавства, яке вже втратило чинність.

   

  Про послугу

  Наша компанія надає допомогу суб’єктам господарювання у розробці будь-яких видів договорів, зокрема купівлі-продажу, поставки, підряду, надання послуг, доручення, комісії, агентських договорів, франчайзингу, перевезення, найму (оренди), позики та інших.

  Також ми розробляємо корпоративні, трудові договори, договори про нерозголошення та захист конфіденційноі інформації.

   

  Алгоритм роботи при розробці договорів:

  - консультація та виявлення потреб клієнта

  - аналіз майбутньої угоди, нюансів її виконання, попередніх домовленостей сторін, а також ділової практики подібних відносин

  - підготовка проекту договору, який максимально мінімізує усі можливі ризики для клієнта та передбачає широкий обсяг прав та можливостей

  - узгодження проекту договору з клієнтом, при необхідності внесення змін та доповнень.

   

  Услуги Договірне право розробка договорів

  Атрибуты группы инфоэлементов