• Головна
 • Послуги
 • Юридичний та податковий консалтинг
 • Юридичний консалтинг
 • Аналіз та розробка документації
  • Аналіз та розробка документації


  Аналіз  документації

  Правовий аналіз документа - це юридична послуга з перевірки відповідності документа чинному законодавству та прогнозування наслідків, які можуть настати для Вашої компанії.

  В результаті правового аналізу документа Ви отримуєте аргументований висновок із зазначенням виявлених невідповідностей законодавству, існуючих для вашої організації ризиків настання несприятливих наслідків і рекомендацій по їх усуненню і / або мінімізації.

   

  Правовий аналіз документів необхідний:

    ✓  перед укладенням будь-яких угод  (купівлі-продажу, поставки, підряду, оренди, позики та інших) для перевірки контрагента, договірної схеми, а також правової оцінки проекту договору;

    ✓  при підписанні доповнень або змін до договорів, протоколів розбіжностей, додатків;

    ✓  при складанні претензії або відповіді на неї;

    ✓  при виробленні стратегії досягнення певного правового результату;

    ✓  при виникненні будь-яких спірних ситуацій з контрагентами, клієнтами.

   


  Розробка документації

  Розробка правових документів  – важливий та відповідальних процес, який потребує спеціальних знань та досвіду, оскільки неналежне юридичне оформлення документації може призвести до значних фінансових втрат, або навіть втрати бізнесу.

  Саме тому ми рекомендуємо в даному процесі звертатися до фахівців, які зможуть якісно скласти правові документи, врахувавши особливості Вашого бізнесу.

   

  Розробка правової документації:

    Початок діяльності будь-якої юридичної особи починається з розробки установчих документів. Від того, як передбачити повноваження органів управління, правила виходу засновників із складу товариства, відчуження своєї частки третім особам, взаємовідносини між партнерами, буде залежати майбутнє діяльності.

    Якщо Ваша компанія вже працює, то в процесі господарської діяльності при роботі з контрагентами Ви можете зіткнутися з необхідністю складання різного роду договорів.

     В рамках напрямку супроводу роботодавців ми розробляємо проекти трудових договорів, правила внутрішнього розпорядку, посадові інструкції, накази, положення та інші правові локальні акти.

    Будь-яка корпоративна діяльність вимагає її забезпечення. Ведення протоколів загальних зборів, оформлення результатів прийнятих рішень, надання згоди на укладення значних правочинів – всі ці дії потребують належного юридичного оформлення.

   


  Про послугу

  Як будується робота щодо аналізу та розробки правової документації

    - отримання інформації та вихідних даних від Клієнта

    - розрахунок вартості юридичних послуг

    - оплата Клієнтом юридичних послуг

    - розробка правового документа із врахуванням побажань Клієнта, практики застосування даного документа і відповідності його положень чинному законодавству;

    - узгодження з Клієнтом готового результату з внесенням коригування в разі потреби.

   

   

  Послуги Юридичний та податковий консалтинг Юридичний консалтинг Аналіз та розробка документації