• Головна
 • Послуги
 • Ліцензування
 • ліцензія для туроператора
  • Ліцензія для туроператора


  Про процедуру отримання ліцензії

  Згідно з чинним законодавством туроператорська діяльність – це діяльність туристичних операторів з організації та забезпечення створення туристичного продукту, реалізації та надання туристичних послуг щодо виїзного, в’їзного та внутрішнього туризму.

  Якщо Ви маєте намір провадити туроператорську діяльність, Вам потрібно подати до органу ліцензування заяву про отримання ліцензії.

   


  Необхідні документи:

    - заява про отримання ліцензії на право провадження туроператорської діяльності;

    - засвідчена копія документа, що підтверджує фінансове забезпечення цивільної відповідальності перед туристами (гарантія банку або іншої кредитної установи). Мінімальний розмір фінансового забезпечення туроператора має становити суму, еквівалентну не менше ніж 20 000 євро. Розмір фінансового забезпечення туроператора, який надає послуги виключно з внутрішнього та в'їзного туризму, має становити суму, еквівалентну не менше ніж 10 000 євро;

    - відомості щодо місць провадження туроператорської діяльності та про їх доступність для маломобільних груп населенням;

    - засвідчені копії документів (їх витягів), що підтверджують освітньо-кваліфікаційний рівень, стаж роботи керівника здобувача ліцензії, необхідний для провадження туроператорської діяльності;

    - засвідчена копія договору, укладеного із страховою компанією, про обов’язкове (медичне та від нещасного випадку) страхування туристів, що здійснюють туристичні подорожі;

    - опис документів, що подаються для одержання ліцензії, у двох примірниках (у разі подання документів у паперовій формі).

   

  Строк прийняття рішення про видачу ліцензії або про відмову в її видачі становить 10 робочих днів з дня одержання органом ліцензування заяви про отримання ліцензії.

   


  Вартість:

  1 прожитковий мінімум, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, якщо інший розмір плати не встановлений законом.

  У 2021 році встановлено такі розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб: з 1 січня - 2270 гривень, з 1 липня - 2379 гривень, з 1 грудня - 2481 гривня.   .

  і.


  Про послугу

  Наші послуги щодо оформлення ліцензії включають:

    консультація щодо процедурних питань оформлення ліцензії на право провадження туроператорської діяльності, у тому числі роз’яснення кадрових, організаційних та технологічних вимог до провадження туроператорської діяльності;

     підготовка необхідних документів для оформлення ліцензії;

     подання пакету документів до органу ліцензування;

    ✓ представництво Ваших інтересів в органі ліцензування.

  Послуги Ліцензування ліцензія для туроператора